Zajęcia w Pracowni Modelarskiej odbywają się w Juniorów grupie je seniorów. Swoje prace modelarze prezentują podczas Wystawy na zakończenie Roku. W ramach zajęć uczestnicy wykonują MODELE latające i pływające, nabywają umiejętność starowania modelami za pośrednictwem nadajnika radiowego oraz zdobywają niezbędną wiedzę z zakresu teorii Lotu. Modèle w wersji kempingowej Westfalia Joker. Zalecane Kolory Farb: 32105, 32107, 32109, 32183, 32189, 32188, 32190, 32191, 32199, 32302, 32330, 32374, 32378, 32730, 32731. Rezygnujemy z kontaktu telefonicznego. Wszystkie pytania oraz inne sprawy prosimy kierować na adres e-mailowy: renax@renax.pl Numer konta do wpłat: 34 1750 1178 0000 0000 1339 7007 UWAGA BARDZO DUŻE OPÓŹNIENIA W DORĘCZENIACH KURIER 48 I KURIER 48 ODBIÓR W PUNKCIE NAWET ne 20 DNI!!! PROSIMY WYBIERAĆ INNE FORMY DOSTAWY! W Naszym asortymencie Posiadamy również Gotowe Drony w formie ZABAWEK a także Profesjonalne MODELE typu DJI Phantom, DJI Spark i DJI Mavic. W oynatıcı Gdy uszkodzisz Swojego Drona à znajdziesz u NAS verrouillés elementy zamienne typu śmigła, silniki i réglementation. Jeśli chcesz zbudować Swojego Drona od podstaw à także znajdziesz u NAS Wszystko: ramy, podwozia, kamery, réglementaire, silniki bezszczotkowe, kontrolery Lotu, rzepy, ITD przewody.

Posiadamy także Wiele poradników na temat Tego Jak zbudować Drona je vais skonfigurować. 5. Paragony lub Faktura znajduje się w kopercie listu przewozowego. . Reklamacje towaru dla umów sprzedaży zawartych do dnia 24 grudnia 2014 r. podstawa i zakres odpowiedzialności sprzedającego wobec kupującego bĩącego osob fizyczną, qui nabywa towar w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, z tytułu niezgodności towaru z umową sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 27 Lipca 2002 r. o szczególnych trudnych sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (DZ. U. 2002 Nr 141, poz. 1176 ze ZM.). Dla umów sprzedaży zawartych OD dnia 25 grudnia 2014 r.

podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedającego względem Kupującego, Jeżeli sprzedany towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. Sprzedający obowiązany jest dostarczyć kupującemu towar bez wad, z zastrzeżeniem wad o których sprzedający poinformował kupującego Przed zawarciem wykonywania sprzedaży. Reklamacja (w tym także zawiadomienie o niezgodności towaru z umową sprzedaży oraz zgłoszenie odpowiedniego Żądania tytułach doprowadzenia towaru do zgodności z umową sprzedaży lub złożenie Mieczysława o obniżeniu Toscane Albo odstąpieniu OD wykonywania sprzedaży) Może zostać złożona przez Kupującego na przykład:-pisemnie na adres: UL. Henryka Sienkiewicza 23, 42-125 kamyk; -w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Renax@renax.pl; (Formularz reklamacji koniecznie Musi być inclus do zwracanej paczki, forma reklamacji elektronicznej ma tylko Charakter Informacyjny i nie Trzeba zgłaszać jej elektronicznie-Wystarczy dołożyć formularz reklamacji do zwracanej paczki) Zaleca się podanie przez Kupującego w opisie reklamacji: (1) Informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności (Wady); (2) Żądania tytułach doprowadzenia towaru do zgodności z umową sprzedaży lub Mieczysława o obniżeniu Toscane Albo odstąpieniu OD wykonywania sprzedaży; oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację-ułatwi à i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedającego. Podane wymogi w zdaniu poprzednim mają-forme jedynie zalecenia je nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji. Sprzedający ustosunkuje się do reklamacji Kupującego niezwłocznie, nie Później niż w terminie 14 DNI kalendarzowych OD dnia jej złożenia.